Willa Jana – Wisła

Willa Jana to nowoczesny kompleks dwóch budynków wraz z otaczającym je dużym ogrodem.

Obiekt oferuje apartamenty i pokoje w różnych standardach. Pokoje 2-3-4-osobowe, apartamenty z aneksami kuchennymi oraz dwupokojowe studia.

Położenie willi staważa idealne warunki zarówno dla turystyki pieszej jak i rowerowej, zachęcają także do rekreacyjnych spacerów nad brzegiem Wisły. Dla miłośników sportów zimowych, ważną informacją jest bliskie położenia wyciągów narciarskich: Stożek oraz Siglany i Pasieki. Na amatorów narciarstwa biegowego czekają doskonale przygotowane trasy na Kubalonce. W okolicy jest także wiele miejsc do bezpiecznego saneczkowania.

Do dyspozycji:
Kuchnia z pełnym wyposażeniem
 WI-FI
Telewizja kablowa 30 kanałów oraz kanał DVD
Grota solna
Bawialnia dla dzieci, LEGO
Szałas do grillowania z kominkiem
Basen letni podgrzewany 1,20m
Boiska – badminton, siatkówka, koszykówka
Plac zabaw i domek na drzewie
Monitorowany parking

 W ostatnich latach Wisła stała się jednym z najbardziej znanych miast w Polsce, głównie za sprawą skoczka narciarskiego, Adama Małysza. Malownicza, górska miejscowość położona jest w województwie śląskim, w pobliżu granicy z Czechami i Słowacją. Centrum miasta znajduje się na wysokości 430 metrów n.p.m., a najwyższy punkt – 1220 m n.p.m. jest zlokalizowany na szczycie Baraniej Góry, na której zboczach swoje źródła ma Wisła

Wisła zwana również Perłą Beskidu Śląskiego leży w dolinie rzeki Wisły u stóp Baraniej Góry, gdzie właśnie królowa rzek polskich bierze swój początek. Wisła ma doskonale rozwinięta bazę noclegową, z niej jest wiele wyjść na szlaki, które pozwalają cieszyć się urokiem Czantorii, Stożka, Równicą, Trzema Kopcami Wiślańskimi i Przełęczą Salmopolską  i cudnymi panoramami tych gór, a na tych szlakach odpoczniemy w schroniskach, np. na Soszowie czy na Stożku.